Bună, vă rugăm să ne informaţi cum putem îmbunătăţii activitatea noastră.

va rog cat se poate de mult sa nu ne mai trimiteti stiri pe yahoo insider, stiri pe care nici macar nu le controlati inainte de a le posta

Imi faceti impresia ca la yahoo romania lucreaza numai copii de 3 ani care abia acum invata sa scrie si sa citeasca, pentru ca, va spun sincer, asta imi dau impresia stirile pe care mi le trimiteti. ori nu mai trimiteti stiri deloc, ori le trimiteti corecte, adica dupa ce au trecut prin mana editorialistului sau redactorului sau cui s-o ocupa sa le controleze. Va zis sincer, m-am saturat sa deschid messengerul zilnic si sa accesez stiri care ori nu au poza, ori fac trimitere catre un site care ba nu functioneaza, ba zice vizualizare poza si ioc poza. Daca trimiteti stiri doar de dragu de a va face "rating"la site, mai bine lasati-o moarta si balta. Nu asa se fac stirile si nu in halul asta se tine un site respectabil. Si sincer, pe zi ce trece, ma faceti sa vreau si mai mult si mai mult sa vreau sa renunt la yahoo

4th ranked
Vote
Sign in
Check!
(thinking…)
Reset
or sign in with
  • yahoo
    Password icon
    Signed in as (Sign out)
    You have left! (?) (thinking…)
    CosmicXCosmicX shared this idea  ·   ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →

0 comments

Sign in
    Check!
    (thinking…)
    Reset
    or sign in with
    • yahoo
      Password icon
      Signed in as (Sign out)
      Submitting...

Feedback and Knowledge Base