New Mail (RO)

Acest forum este pentru tine de a face sugestii de produs și de a oferi feedback grijuliu despre New Mail. Întotdeauna încercăm să îmbunătățim produsele noastre și putem folosi cele mai populare comentarii pentru a face o schimbare pozitivă! Dacă sunteți de acord cu o idee care este postată, vă rugăm să votați cu privire la această idee și să re-postați aceeași idee.

Spuneți-ne cum putem îmbunătăți experiența * Yahoo New Mail *. Cu cât răspunsul dvs. este mai specific, cu atât mai util pentru noi. Deși nu putem răspunde la fiecare sugestie, revizuim regulat și le luăm foarte serios.

Cum putem îmbunătăți New Mail?

(Procesare …)

Introduceţi sugestia dvs și vom cerceta dacă acesta există deja.

În cazul în care o idee similară există deja, puteți sprijini și comenta pe ea.

În cazul în care nu există, de a putea posta ideea ta, astfel încât ceilalți pot suporta.

Introduceţi sugestia dvs și vom cerceta dacă acesta există deja.

1. Fara reclama.

puteti imbunatati, curatind totul de reclame care devin stresante prin numarul lor si frecventa aparitiei.

95th clasat pe locul
    Sign in
    înregistrați-vă ca (Sign out)

Vă vom trimite actualizări de pe această idee

0 comentarii  ·  Performanţă  ·  marchează această sugestie ca find nepotrivită…  ·  Administrator →
  2. Limba

Hello,

I have been a user of Yahoo for many years, and I have always wanted to have the user interface in English. I do not understand why you changed the language, without providing the possibility of selection from multiple languages. I know that, addressed to Romanian consumers, you have the obligation to offer your services in Romanian. However, most of us are used to (and want) the English version, at least as option.

I would suggest for you to allow us to continue using the ENglish version, if we so want.

Thank you

Buna ziua,

Folosesc Yahoo de multi…

56th clasat pe locul
    Sign in

2 comentarii  ·  Setări  ·  marchează această sugestie ca find nepotrivită…  ·  Administrator →
  3. o versiune ok. imi place interfata grafica

o versiune ok. imi place interfata grafica

95th clasat pe locul
    Sign in

0 comentarii  ·  Alte  ·  marchează această sugestie ca find nepotrivită…  ·  Administrator →
  4. Sa imi lasati versiunea veche. Asta vreau.

Sa imi lasati versiunea veche. Asta vreau.
    Nu schimbati voi, doar pentru ca asa vreti voi. Sunt capete patrate si in IT.

4th clasat pe locul
    Sign in

59 comentarii  ·  Performanţă  ·  marchează această sugestie ca find nepotrivită…  ·  Administrator →
  5. Nu doresc sa fiu deranjat de absolut nici o reclama,,Va rog sa le blocati.

Nu dorescsa fiu deranjat de absolut nici o reclama.

55th clasat pe locul
    Sign in

0 comentarii  ·  Setări  ·  marchează această sugestie ca find nepotrivită…  ·  Administrator →
  6. Messenger

Am avut adresa de e-mail la yahoo dintotdeauna. Acum vreo 3-4 ani, obligat de telefoanele cu Android, mi-am facut adresa cu gmail. Dar... tot adresa de yahoo am folosit-o. Ati pierdut mult cand a-ti modificat emoticoanele. Acum, fara Messenger.... sunteti praf ! Nu imi sterg contul, dar nici nu il voi mai folosi. Pacat !... v-ati batut joc de un produs excelent !

172nd clasat pe locul
    Sign in

0 comentarii  ·  Performanţă  ·  marchează această sugestie ca find nepotrivită…  ·  Administrator →
  7. 9th clasat pe locul
    Sign in

5 comentarii  ·  Alte  ·  marchează această sugestie ca find nepotrivită…  ·  Administrator →
  8. servicii mai bune in legatura cu Microsoft Office Outlook pentru Yahoo

De ce dracu faceți versiuni noi, care ziceti sunt mai bune, dacă ele sunt tot și tot mai slabe și pline de erori

143rd clasat pe locul
    Sign in

9. 28th clasat pe locul
    Sign in

0 comentarii  ·  Alte  ·  marchează această sugestie ca find nepotrivită…  ·  Administrator →
  10. Dezactivare cont

DEZACTIVARE CONT
    Doresc sa-mi dezactivez contul. Nu am gasit setarile...?! Unde trebuie sa caut sau cum trebuie sa procedez....?! Este imperios necesar de stiut dar si de efectuat...

209th clasat pe locul
    Sign in

0 comentarii  ·  Setări  ·  marchează această sugestie ca find nepotrivită…  ·  Administrator →
  11. primesc mesaje pe care nu le vreau.

doresc sa blochez acele adrese care nu i-mi sunt de folos

15th clasat pe locul
    Sign in

1 comentariu  ·  Alte  ·  marchează această sugestie ca find nepotrivită…  ·  Administrator →
  12. Mie imi place Yahoo! De multe ori se pierde si se încide! Sunt anuntat ca nu poate fi reconectat si sa am rabdare.Astept profesionistii!

Mie imi place Yahoo! De multe ori se pierde si se încide! Sunt anuntat ca nu poate fi reconectat si sa am rabdare.Astept profesionistii!

101st clasat pe locul
    Sign in

13. Eroare la descărcarea mai multor fişiere din ataşament. (pachet)

Am primit într-un e-mail mai multe fişiere în ataşament. Nu le pot decărca sub formă de pachet. (toate o dată) Să găsiţi o rezolvare la această problemă.

209th clasat pe locul
    Sign in

0 comentarii  ·  Erori  ·  marchează această sugestie ca find nepotrivită…  ·  Administrator →
  14. Vreau sa existe optiunea de schimbare a limbii

Nu inteleg de ce tocmai Yhaoo nu accepta schimbarea limbii interfetei.
    Mi se pare o imensa prostie sa nu existe aceasta optiune.
    Nu este normal.
    As putea trece la Gmail fericit fiinda acolo nu vad reclame, si am mai multa libertate in ceea ce priveste setarile fata de Yahoo. Insa din pacate nu o fac deoarece majoritatea site-urilor vechi nu accepta conturi de gmail.
    Sunt profund dezamagit si mi se pare o prostie lipsa acestei setari.
    Plus ca am stat minute in sir sa caut o optiune de schimbare a limbii, adica este o mare bataie de joc.

113th clasat pe locul
    Sign in

15. Renunțați la reclame, prieteni

Sau măcar nu îmi mai spuneți să dezactivez AdBlocker pentru că asta nu se va întâmpla în viața asta. :)

25th clasat pe locul
    Sign in

1 comentariu  ·  Alte  ·  marchează această sugestie ca find nepotrivită…  ·  Administrator →
  16. Rezolvati erorile de trimitere email (delay si trimitere atasamente de pe mobil\tableta)

De mult ma gandesc sa renunt la yahoo, dar inca astept imbunatatiri

125th clasat pe locul
    Sign in

1 comentariu  ·  Erori  ·  marchează această sugestie ca find nepotrivită…  ·  Administrator →
  17. Folosesc Opera ca si browser principal si unic, deci adaptati-va va rog dupa cerintele mele.

Opera este unicul browser pe care il folosesc , deci va rog sa luati in considerare cerinta mea.Multumesc.

209th clasat pe locul
    Sign in

18. 254th clasat pe locul
    Sign in

1 comentariu  ·  Contacte  ·  marchează această sugestie ca find nepotrivită…  ·  Administrator →
  19. Yahoo premium ca sa am ecranul complet?

Sunteti incredibili cu reclamele voastre si cu ad-blockul care ma salveaza de mizeriile voastre. ce e asta cu 14 lei/ luna ca sa am ecran complet? in ce lume traiti? ati aruncat macar un ochi la ceilalti provideri? dezamagitor

86th clasat pe locul
    Sign in

20. xD

bagati jocuri pe el alitati va cu steamu =))))

172nd clasat pe locul
    Sign in

0 comentarii  ·  Proiect  ·  marchează această sugestie ca find nepotrivită…  ·  Administrator →
← Anterior 1 3 4 5 12 13
  • Nu vedeți sugestia dvs?

Feedback şi Baza de cunoştinţe